Western & Southern Open 2021 – mužská čtyřhra

8
4
2

Mužská čtyřhra Western & Southern Open 2021 probíhala ve druhé polovině srpna 2021. Do deblové soutěže cincinnatského tenisového turnaje hraného na tvrdém povrchu nastoupilo dvacet osm dvojit. Obhájcem titulu byl španělsko-australský pár Pablo Carreño Busta a Alex de Minaur, jehož členové nestartovali společně. Carreño Busta do soutěže nezasáhl, spoluhráčem de Minaura se stal Cameron Norrie, se kterým dohráli ve čtvrtfinále na raketách Granollerse a Zeballose.

Vítězem se stal druhý nasazený španělsko-argentinský pár Marcel Granollers a Horacio Zeballos, který ve finále za 1. 54 hodin zdolal Američany startující na divokou kartu Steva Johnsona s Austina Krajiceka ve dvou tiebreacích 7-6(7-5) a 7-6(7-5). +more Oba šampioni si do žebříčku ATP připsali 1 000 bodů a získali šestou společnou trofej a čtvrtou ze série Masters. Granollers vybojoval třiadvacátý deblový titul a pro Zeballose to bylo osmnácté takové turnajové vítězství.

Nasazení párů

Čtyři nejvýše nasazené páry obdržely volný los do druhého kola. # Nikola Mektić / Mate Pavić (2. +more kolo) # Marcel Granollers / Horacio Zeballos (vítězové) # Juan Sebastián Cabal / Robert Farah (semifinále) # Rajeev Ram / Joe Salisbury (čtvrtfinále) # Kevin Krawietz / Horia Tecău (2. kolo) # John Peers / Filip Polášek (2. kolo) # Łukasz Kubot / Marcelo Melo (1. kolo) # Raven Klaasen / Ben McLachlan (1. kolo).