Bett1Hulks Indoors 2020

8
4
2

bett1Hulks Indoors 2020 byl profesionální tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP Tour, který se hrál v Lanxess Aréně na krytých dvorcích s tvrdým povrchem Rebound Ace. Probíhal mezi 12. až 18. říjnem 2020 v německém Kolíně nad Rýnem jako první ročník turnaje.

bett1Hulks Indoors byl do kalendáře okruhu zařazen dodatečně jako náhrada za zrušené události kvůli koronavirové pandemii. O týden předcházel události bett1Hulks Championship 2020, která se uskutečnila ve stejné aréně.

Turnaj se sníženým rozpočtem 325 610 eur se řadil do kategorie ATP Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal sedmý tenista světa Alexander Zverev. +more Jako poslední přímý účastník do hlavní singlové soutěže nastoupil 90. hráč žebříčku Rakušan Dennis Novak.

Dvanácté turnajové vítězství na okruhu ATP Tour vybojoval Němec Alexander Zverev, jenž o týden později ovládl i kolínský Bett1Hulks Indoors. Čtyřhru vyhrála francouzská dvojice Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut, jejíž členové získali sedmnáctou společnou trofej.

.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Daniel Altmaier * Andy Murray * Mischa Zverev

Následující hráči postoupili z kvalifikace: * Lloyd Harris * Henri Laaksonen * Oscar Otte * Emil Ruusuvuori

Následující hráči postoupili z kvalifikace jako tzv. šťastní poražení: * Marc Polmans * Marcos Giron

;před zahájením turnaje * Aljaž Bedene → nahradil jej Marc Polmans * Ričardas Berankis → nahradil jej Marcos Giron * Gaël Monfils → nahradil jej Dennis Novak * Jošihito Nišioka → nahradil jej Alejandro Davidovich Fokina

Łukasz KubotMarcelo Melo18. 1. +more
Pierre-Hugues HerbertNicolas Mahut28. 2.
Raven KlaasenOliver Marach39. 3.
Santiago GonzálezKen Skupski98. 4.
.

Následující páry obdržely divokou kartu do hlavní soutěže: * Daniel Masur / Rudolf Molleker * Alexander Zverev / Mischa Zverev