ABN AMRO World Tennis Tournament 2017 – mužská čtyřhra

8
4
2

Mužská čtyřhra ABN AMRO World Tennis Tournament 2017 probíhala ve druhé polovině února 2017. Do deblové soutěže rotterdamského tenisového turnaje nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl francouzsko-kanadský pár Nicolas Mahut a Vasek Pospisil, jehož členové nestartovali společně. Pospisil se rozhodl turnaje nezúčastnit. Spoluhráčem světové jedničky Mahuta se stal stabilní partner Pierre-Hugues Herbert, s nímž skončil v semifinále na raketách Dodiga a Granollerse.

Vítězem se stal třetí nasazený chorvatsko-španělský pár Ivan Dodig a Marcel Granollers, který ve finále zdolal Nizozemce startující na divokou kartu Wesleyho Koolhofa s Matwém Middelkoopem výsledkem 7-6 a 6-3. Oba šampioni si do žebříčku ATP připsali 500 bodů a získali ´premiérovou společnou trofej. +more Dodig vybojoval sedmý deblový titul na okruhu ATP Tour a pro Granollerse to bylo čtrnácté takové turnajové vítězství.

Nasazení párů

# Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut (semifinále) # Feliciano López / Marc López (čtvrtfinále) # ' Ivan Dodig / Marcel Granollers (vítězové) # Łukasz Kubot / Marcelo Melo (čtvrtfinále)