ATP Vegeta Croatia Open Umag 2014

8
4
2

ATP Vegeta Croatia Open Umag 2014 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se hrál na otevřených antukových dvorcích Mezinárodního tenisového centra. Konal se mezi 21.27. červencem 2014 v chorvatském Umagu jako 25. ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 485 760 eur patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře byl devátý hráč světa Fabio Fognini z Itálie, který vypadl v semifinále s pozdějším vítězem. +more Singlovou soutěž překvapivě vyhrál uruguayský tenista Pablo Cuevas, jenž postoupil z kvalifikace. Deblovou trofej si odvezla česká dvojice František Čermák a Lukáš Rosol.

.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Borna Ćorić * Mate Delić * Ante Pavić

Následující hráči postoupili z kvalifikace: * Marco Cecchinato * Pablo Cuevas * Andrej Martin * Horacio Zeballos

;před zahájením turnaje * Alexandr Dolgopolov (poranění kolena) * Santiago Giraldo * Jürgen Melzer * Leonardo Mayer