8
4
2

Hráčská kariéra

Odchovanec Brodského hrál v České republice za SK Tatran Poštorná, kde na sebe upozornil výkony v Moravskoslezské fotbalové lize a Poháru Českomoravského fotbalového svazu (dnes FAČR) v sezoně 1994/95.

Ve středu 21. září 1994 vstřelil vítězný gól v zápase 3. +more kola Poháru ČMFS proti prvoligovému mužstvu Boby Brno, které poštorenští překvapivě porazili 2:1 (brněnští vedli brankou Cupáka, těsně před poločasem srovnal z pokutového kopu M. Látal). Třetiligová Poštorná, která nejprve přešla přes dva divizní soupěře - v 1. kole výhrou 5:2 na hřišti Dolního Němčí ze skupiny D a ve 2. kole nejtěsnějším vítězstvím na hřišti Slezanu Frýdek-Místek ze skupiny E - poté ve 4. kole na domácím hřišti zaskočila dalšího prvoligového soupeře. Brankami Šindeláře (80. minuta) a K. Kulyka (89. , Poštorná hrála od 81. minuty v deseti bez vyloučeného Petrovského) vyrovnala dvougólový náskok Sigmy Olomouc (2:2), aby nakonec vyhrála penaltový rozstřel v poměru 3:1 (hráno 5. října 1994) a postoupila do čtvrtfinále pohárové soutěže. V něm 19. dubna 1995 nestačila na obhájce trofeje a pozdějšího finalistu, prvoligovou Viktoriu Žižkov, které na Žižkově podlehla 0:5 brankami Krejčíka (2), Poborského, Jančuly a Notina.

Z Poštorné zamířil do Rakouska, kde hrál v ročníku 1995/96 čtvrtou nejvyšší soutěž za Austriu Klagenfurt, s níž postoupil do 3. nejvyšší soutěže. +more Začátkem listopadu 1996 se vrátil na Slovensko, když se stal hráčem MŠK Petrimex Prievidza. V Prievidzi si zahrál I. slovenskou ligu, v níž vstřelil jeden gól.

Od 31. července 1997 do 30. +more srpna téhož roku byl hráčem izraelského prvoligového klubu Maccabi Petah Tikva. Od září 1997 do první poloviny února 2001 byl opět hráčem Brodského. Kariéru uzavřel v nižších rakouských soutěžích.