Argentina Open 2018

8
4
2

Argentina Open 2018 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se odehrával v areálu Buenos Aires Lawn Tennis Clubu na otevřených antukových dvorcích. Konal se mezi 12. až 18. února 2018 v argentinském hlavním městě Buenos Aires jako dvacátý první ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 648 180 dolarů patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal šestý hráč světa Dominic Thiem z Rakouska. +more Jako poslední přímý účastník nastoupil do hlavní singlové soutěži srbský 75. hráč žebříčku Dušan Lajović.

Při druhém startu na Argentina Open získal druhý singlový titul 24letý Rakušan Dominic Thiem, když na turnaji zvítězil již v roce 2016. Druhý společný titul ze čtyřhry turnajů ATP vybojoval argentinský pár Andrés Molteni a Horacio Zeballos.

.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Carlos Berlocq * Pedro Cachín * Nicolás Kicker

Následující hráči obdrželi do hlavní soutěže zvláštní výjimku: * Roberto Carballés Baena * Thiago Monteiro

Následující hráč nastoupil pod žebříčkovou ochranou: * Andreas Haider-Maurer

Následující hráči postoupili z kvalifikace: * Facundo Bagnis * Thomaz Bellucci * Marco Cecchinato * Rogério Dutra da Silva

;před začátkem turnaje * Marin Čilić → nahradil jej Guillermo García-López * Alexandr Dolgopolov → nahradil jej Florian Mayer * Kyle Edmund → nahradil jej Gastão Elias * Paolo Lorenzi → nahradil jej Dušan Lajović

Juan Sebastián CabalRobert Farah35. 1. +more
Santiago GonzálezJulio Peralta57. 2.
Nikola MektićAlexander Peya80. 3.
Andrés MolteniHoracio Zeballos84. 4.
.

Následující páry obdržely divokou kartu do hlavní soutěže: * Dorian Descloix / Gaël Monfils * Guillermo Durán / Máximo González

;v průběhu turnaje * Pablo Carreño Busta

Dominic Thiem vs. Aljaž Bedene, 6-2, 6-4

Andrés Molteni / Horacio Zeballos vs. Juan Sebastián Cabal / Robert Farah, 6-3, 5-7, [10-3]