Binghamton Devils

8
4
2

Binghamton Devils byl profesionální americký klub ledního hokeje, který sídlil v Binghamtonu ve státě New York. Do AHL vstoupil v ročníku 2017/18 a hrál v Severní divizi v rámci Východní konference. Své domácí zápasy odehrával v hale Floyd L. Maines Veterans Memorial Arena s kapacitou 4 710 diváků. Klubové barvy byly červená, černá a bílá.

Klub byl založen v roce 2017 a byl záložním celkem týmu NHL New Jersey Devils. Klub v AHL nahradil Albany Devils a současně v aréně tým AHL Binghamton Senators.

Premiéru v lize si klub odbyl 7. října 2017 na svém ledě proti Bridgeport Sound Tigers (2:1), utkání bylo vyprodané.

Od sezóny 2021/22 byl nahrazen týmem Utica Comets.

Exil v sezoně 2020/21

Kvůli pandemii koronaviru odehraje celek sezonu 2020/21 v Newarku ve státě New Jersey.

Umístění v jednotlivých sezonách

Stručný přehled

Zdroj:

* 2017- 2021: American Hockey League (Severní divize)

Jednotlivé ročníky

Zdroj:

Legenda: Z - zápasy, V - výhry, P - porážky, PP - porážky v prodloužení či na samostatné nájezdy, VG - vstřelené góly, OG - obdržené góly, B - body

Kanada + USA USA / Kanada (2017 - )
-SezónyLigaÚroveňZVPPPVGOGBPozice
2017/18AHL (Severní divize)27625133819324763center| 5. +more
2018/19AHL (Severní divize)2762874120127863center| 8.
2019/20AHL (Severní divize)2623442418918272center| 4.
2020/21AHL (Severní divize)35772089127227.
.

Play off

bez účasti (sezona 2019/20 nedohrána kvůli pandemii koronaviru)

Klubové rekordy

Za sezonu

:Góly: 31, Nick Lappin (2017/18) :Asistence: 35, Jacob MacDonald (2017/18) :Body: 55, Jacob MacDonald (2017/18) :Trestné minuty: 154, Brandon Baddock (2018/19) :Čistá konta: 2, Ken Appleby, Mackenzie Blackwood (oba 2017/18) a Zane McIntyre (2019/20) :Vychytaná vítězství: 17, Gilles Senn (2019/20) :Odehraná utkání: 75, Jacob MacDonald (2017/18)

Celkové

:Góly: 50, Nick Lappin :Asistence: 46, Brett Seney :Body: 87, Nick Lappin :Trestné minuty: 377, Brandon Baddock :Čistá konta: 3, Mackenzie Blackwood :Vychytaná vítězství: 17, Gilles Senn :Odehrané zápasy: 188, Nathan Bastian

Kategorie:Americké kluby ledního hokeje Kategorie:Kluby ledního hokeje založené v roce 2017 Kategorie:Kluby AHL Kategorie:Sport v New Yorku (stát)