Brasil Open 2014

8
4
2

Turnaj Brasil Open 2014 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se hrál na otevřených dvorcích s antukovým povrchem. Konal se mezi 24. únorem a 2. březnem 2014 v brazilském São Paulu na areálu Clube de Tênis São Paulo. Jednalo se o 14. ročník turnaje. Vítězem dvouhry se stal nenasazený argentinský tenista Federico Delbonis, který ve finále porazil španělského hráče Fernanda Verdasca. Pro Delbonise to bylo první singlové vítězství na okruhu ATP Tour. Ve čtyřhře zvítězil nejvýše nasazený brazilsko-rusko-český pár Marcelo Melo a André Sá, který ve finále přehrál chilsko-argentinskou dvojici Guillermo García-López a Máximo González. Pro Melo a Sá to byla druhá společná trofej a pro Melo celkově čtrnáctá deblová vítězství na okruhu ATP Tour, zatímco pro Sá šestá deblová trofej. Turnaj se konal na otevřeném antukovém dvorci s kapacitou přes 6 000 diváků. Celkový rozpočet činil 485 000 dolarů a vítěz dvouhry obdržel prémii 82 300 dolarů. Představoval jednu ze šesti událostí kategorie ATP World Tour 250 v rámci okruhu ATP World Tour 2014.

Brasil Open 2014 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se hrál na krytých dvorcích s antukovým povrchem. Konal se mezi 24 únorem. a 2. březnem 2014 v brazilském městě São Paulo jako 14. ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 474 005 dolarů patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře byl Němec Tommy Haas, když mu patřilo dvanácté místo ve světovém žebříčku. +more Semifinálový duel proti Italovi Paolu Lorenzovi však skrečoval pro zranění ramena. Premiérový titul na okruhu ATP si připsal argentinský tenista Federico Delbonis.

Distribuce bodů a finančních odměn

Distribuce bodů

Soutěžwidth: 70px; |Fwidth: 70px; |ČFwidth: 70px;|32 v koleQQ3Q2Q1
dvouhra mužů250150904520012
čtyřhra mužů25015090450

background:#ededed;"|Soutěžwidth: 70px; |Fwidth: 70px; |ČFwidth: 70px; |32 v koleQQ3Q2Q1