Copa Claro 2013

8
4
2

Copa Claro 2013 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se hrál v areálu Buenos Aires Lawn Tennis Clubu na otevřených antukových dvorcích. Konal se mezi 16.24. únorem 2013 v argentinském hlavním městě Buenos Aires jako 16. ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 484 100 dolarů patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře byl čtvrtý hráč světa David Ferrer, který turnaj vyhrál.

* 1) Žebříček ATP k 11. únoru 2013.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Federico Delbonis * Diego Schwartzman * Agustín Velotti

Následující hráči postoupili z kvalifikace: * Facundo Argüello * Gastão Elias * Dušan Lajović * Julian Reister ** Marco Trungelliti - jako šťastný poražený

Jan Hájek * Blaž Kavčič * Ruben Ramirez-Hidalgo * Guillaume Rufin * Adrian Ungur