Copa Claro 2014

8
4
2

Copa Claro 2014 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se hrál v areálu Buenos Aires Lawn Tennis Clubu na otevřených antukových dvorcích. Konal se mezi 8. a 16. únorem 2014 v argentinském hlavním městě Buenos Aires jako 17. ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 484 100 dolarů patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře byl obhájce trofeje Španěl David Ferrer, který celý turnaj vyhrál.

* 1) Žebříček ATP k 3. únoru 2013.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Facundo Argüello * David Ferrer * Guido Pella

Následující hráči postoupili z kvalifikace: * Martín Alund * Cristian Garín * Máximo González * Rubén Ramírez Hidalgo

Rafael Nadal

Skrečování

Robin Haase (poranění zad)

StátHráčStátHráčATP1)Nasazení
Marcel GranollersMarc López47. 1. +more
Juan Sebastián CabalRobert Farah Maksúd94. 2.
Oliver MarachFlorin Mergea97. 3.
Pablo CuevasHoracio Zeballos100. 4.
* 1) Žebříček ATP k 3. únoru 2013; číslo je součtem umístění obou členů páru.

Následující páry obdržely divokou kartu do hlavní soutěže: * Facundo Bagnis / Federico Delbonis * Máximo González / Eduardo Schwank

David Ferrer vs. Fabio Fognini, 6-4, 6-3

Marcel Granollers / Marc López vs. Pablo Cuevas / Horacio Zeballos, 7-5, 6-4