Crédit Agricole Suisse Open Gstaad 2014

8
4
2

Crédit Agricole Suisse Open Gstaad 2014 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se hrál na otevřených antukových dvorcích. Konal se mezi 21.27. červencem 2014 ve švýcarském Gstaadu jako 47. ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 485 760 eur patřil do kategorie ATP World Tour 250. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře byl devatenáctý hráč žebříčku ATP a obhájce titulu Michail Južnyj z Ruska, který skončil ve čtvrtfinále. +more Singlovou trofej si odvezl španělský tenista Pablo Andújar a deblovou část vyhrála německo-nizozemská dvojice Andre Begemann a Robin Haase.

.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Henri Laaksonen * Yann Marti * Viktor Troicki

Následující hráči postoupili z kvalifikace: * Iñigo Cervantes Huegun * Fabiano de Paula * Gerald Melzer * Gianni Mina

;před zahájením turnaje * Nicolás Almagro * Roberto Bautista Agut * Łukasz Kubot * Feliciano López * Stéphane Robert * Stan Wawrinka

Skrečování

Andreas Haider-Maurer * Gilles Simon

StátHráčStátHráčATP1)Nasazení
Jamie MurrayJohn Peers55. 1. +more
Marin DraganjaFlorin Mergea79. 2.
Andre BegemannRobin Haase114. 3.
Johan BrunströmSpojené státyNicholas Monroe126. 4.
.

Následující páry obdržely divokou kartu do hlavní soutěže: * Adrien Bossel / Michael Lammer * Henri Laaksonen / Yann Marti

Pablo Andújar vs. Juan Mónaco, 6-3, 7-5

Andre Begemann / Robin Haase vs. Rameez Junaid / Michal Mertiňák, 6-3, 6-4