Córdoba Open 2021 – mužská čtyřhra

8
4
2

Mužská čtyřhra Córdoba Open 2021 probíhala v druhé polovině února 2021. Do deblové soutěže córdobského tenisového turnaje hraného na antuce nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl brazilsko-nizozemský pár Marcelo Demoliner a Matwé Middelkoop, kteří do turnaje společně nezasáhli. Middelkoop dal přednost souběžné hranému podniku v Montpellier, Demoliner nastoupil po boku Santiaga Gonzáleze, ale prohráli již úvodní zápas proti dvojici Durán a Molteni.

Vítězem se stal nenasazený brazilský pár Rafael Matos a Felipe Meligeni Alves, který ve finále zdolal monacko-francouzské duo Romaina Arneodoa a Benoît Paira po dvousetovém průběhu 6-4 a 6-1. Oba šampioni si do žebříčku ATP připsali 250 bodů a získali při společné premiéře na okruhu ATP první trofej, která pro oba hráče představovala jejich premiérové deblové tituly.

Nasazení párů

# Austin Krajicek / Franko Škugor (čtvrtfinále) # Marcelo Demoliner / Santiago González (1. kolo) # Ariel Behar / Gonzalo Escobar (1. +more kolo) # Tomislav Brkić / Nikola Ćaćić (1. kolo).