Estoril Open 2015

8
4
2

Estoril Open 2015, oficiálně se jménem sponzora Millennium Estoril Open, byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP World Tour, který se hrál v tenisovém areálu Clube de Ténis do Estoril na otevřených antukových dvorcích. Konal se mezi 26. dubnem3. květnem 2015 v portugalském přímořském letovisku Cascais jako první ročník turnaje.

Turnaj s rozpočtem 439 405 eur patřil do kategorie ATP World Tour 250 a navázal na zaniklý Portugal Open. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal dvanáctý hráč světa Feliciano López ze Španělska, který vypadl ve druhém kole s Robinem Haasem. +more Singlový titul vybojoval Francouz Richard Gasquet. Soutěž čtyřhry vyhrála filipínsko-americká dvojice Treat Conrad Huey a Scott Lipsky.

.

Následující hráči obdrželi divokou kartu do hlavní soutěže: * Gastão Elias * Rui Machado * Frederico Ferreira Silva

Následující hráči postoupili z kvalifikace: * Kenny de Schepper * Constant Lestienne * Martin Fischer * Roberto Carballés Baena ** David Vega Hernández - jako šťastný poražený

;před zahájením turnaje * Marcos Baghdatis → nahradil jej Stéphane Robert * Carlos Berlocq → nahradil jej Robin Haase * Adrian Mannarino → nahradil jej Alejandro González * Tommy Robredo → nahradil jej David Vega Hernández

Marc LópezDavid Marrero43. 1. +more
Treat Conrad HueyScott Lipsky92. 2.
Mariusz FyrstenbergMax Mirnyj111. 3.
Nicholas MonroeArtem Sitak116. 4.
.

Následující páry obdržely divokou kartu do hlavní soutěže: * João Domingues / Pedro Sousa * Rui Machado / Frederico Ferreira Silva

Richard Gasquet vs. Nick Kyrgios, 6-3, 6-2

Treat Conrad Huey / Scott Lipsky vs. Marc López / David Marrero, 6-1, 6-4