French Open 2010 – dvouhra juniorů

8
4
2

Do soutěže dvouhry juniorů na French Open 2010 nastoupilo šedesát čtyři tenistů. Obhájcem titulu byl nejvýše nasazený Švéd Daniel Berta, který v úvodním kole podlehl americkému hráči Junioru A. Oremu.

Vítězem se stal nenasazený argentinský tenista Agustín Velotti, který ve finále porazil Američana Andreu Collariniho ve dvou setech 6-4 a 7-5.

Nasazení hráčů

# Daniel Berta (1. kolo) # Jason Kubler (2. +more kolo) # Gianni Mina (čtvrtfinále) # Jiří Veselý (1. kolo, skreč) # Tiago Fernandes (čtvrtfinále) # Denis Kudla (3. kolo) # Kevin Krawietz (1. kolo) # Dominic Thiem (1. kolo) # Duilio Beretta (semifinále) # Máté Zsiga (3. kolo) # Renzo Olivo (čtvrtfinále, skreč) # Damir Džumhur (2. kolo) # Mitchell Frank (2. kolo) # Michail Birjukov (3. kolo) # Victor Baluda (3. kolo) # Jasutaka Učijama (3. kolo).