Hall of Fame Tennis Championships 2013 – mužská čtyřhra

8
4
2

Do soutěže mužské čtyřhry na tenisovém turnaji Hall of Fame Tennis Championships 2013 nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl mexisko-americký pár Santiago González a Scott Lipsky, který skončil v prvním kole na raketách Američanů Denise Kudly hrajícího s Michaelem Russellem.

Deblový titul si připsala druhá nasazená francouzská dvojice Nicolas Mahut a Édouard Roger-Vasselin, která v finále zdolala americký pár Tim Smyczek a Rhyne Williams. Po rovnocenném zisku prvních dvou setů 6-7 a 6-2, rozhodl o vítězi až závěrečný supertiebreak v poměru míčů 10-5.

Mahut tak na turnaji získal double, když vyhrál i soutěž dvouhry. Celkově si ze čtyřhry připsal sedmý titul na okruhu ATP. +more Roger-Vasselin proměnil i čtvrté finále v nejvyšší profesionální úrovni mužského tenisu ve vítězství a získal čtvrtý deblový triumf.

Nasazení párů

# Santiago González / Scott Lipsky (1. kolo) # 'Nicolas Mahut / Édouard Roger-Vasselin (vítězové) # James Blake / Rajeev Ram (1. +more kolo) # Marcelo Demoliner / André Sá (semifinále).

Kategorie:Hall of Fame Open Kategorie:ATP World Tour 2013