Medibank International 2007 – mužská čtyřhra

8
4
2

Do soutěže mužské čtyřhry na tenisovém turnaji Medibank International 2007 nastoupilo šestnáct dvojic. Obhájcem titulu byl francouzsko-srbský pár Fabrice Santoro a Nenad Zimonjić, jehož členové nestartovali společně. Santorovým spoluhráčem se stal Ind Mahesh Bhupathi, s nímž skončil ve čtvrtfinále na raketách pozdějších vítězů Hanleyho a Ullyetta. Zimonjić do turnaje nezasáhl.

Soutěž dvouhry vyhrál třetí nasazený australsko-zimbabwský pár Paul Hanley a Kevin Ullyett, když ve finále přehrál bahamsko-kanadské turnajové dvojky Marka Knowlese s Danielem Nestorem po rovnocenném zisku prvních dvou setů 6-4 a 6-7(3-7), až v supertiebreaku poměrem míčů [10-6].

Nasazení párů

# Bob Bryan / Mike Bryan (1. kolo) # Mark Knowles / Daniel Nestor (finále) # Paul Hanley / Kevin Ullyett (vítězové) # Martin Damm / Leander Paes (semifinále)