Mistrovství České republiky v orientačním běhu 1994
Author
Albert Flores2. ročník Mistrovství České republiky v orientačním běhu proběhl v roce 1994 ve čtyřech individuálních a dvou týmových disciplínách.
Nejúspěšnější závodníci
Pořadí závodníků podle získaných medailí (tzv. olympijského hodnocení) všech mistrovských kategorií (D16 - mladší dorostenky, D18 - starší dorostenky, D20 - juniorky, D21 - ženy, H16 - mladší dorostenci, H18 - starší dorostenci, H20 - junioři, H21 - muži) v individuálních disciplínách v roce 1994. +more Uvedeni jsou závodníci, kteří získali alespoň dvě medaile a zároveň alespoň jednu zlatou medaili.
Medailové pořadí závodníků na MČR | ||||
---|---|---|---|---|
Jméno | 1. místo | 2. +more místo | 3. místo | Celkem |
Luboš Matějů | 4 | 4 | ||
Kateřina Tichá | 3 | 3 | ||
Rudolf Ropek | 2 | 1 | 3 | |
Eva Juřeníková | 2 | 1 | 3 | |
Radek Novotný | 2 | 2 | ||
Mária Honzová | 1 | 1 | 2 | |
Libor Netopil | 1 | 1 | 2 | |
Hana Ryglová | 1 | 1 | 2 | |
Kateřina Mikšová | 1 | 1 | 2 | |
Zdenka Stará | 1 | 1 | 2 | |
Petra Borůvková | 1 | 1 | 2 | |
Petr Vavrys | 1 | 1 | 2 | |
Dagmar Musilová | 1 | 1 | 2 |
Mistrovství ČR na dlouhé trati
Datum závodu | 30. 4. +more 1994 | Místo konání | Doksy • [url=https://mapy. cz/turisticka. q=50°33'37. 871N14°40'01. 377E]aréna[/url] | Pořadatel | OK Doksy | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ředitel závodu | Hlavní rozhodčí | Stavitelé tratí | Tom Novák | |||||
Název mapy | [url=http://mapy. orientacnisporty. cz/mapa/marianska-cesta-1994]Mariánská cesta[/url] | Web závodu | Výsledky závodu |
Zkrácené výsledky | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | H21 - muži | Pořadí | D21 - ženy | ||||||
center | Rudolf Ropek | VSK Mendelu Brno | right| 2:23:57 | right | center | Mária Honzová | Slezská univerzita Ostrava | right| 2:02:58 | right |
center | Libor Zřídkaveselý | Centrum volného času Brno | right| 2:42:56 | right| +18:59 | center | Marcela Kubatková | Slezská univerzita Ostrava | right| 2:04:13 | right| +1:15 |
center | Petr Bořánek | USK Praha | right| 2:45:38 | right| +21:41 | center | Olga Jirsová | OK Jiskra Nový Bor | right| 2:05:09 | right| +2:11 |
center|4 | Petr Utinek | OK Jiskra Nový Bor | right| 2:45:50 | right| +21:53 | center|4 | Hana Doleželová | Slezská univerzita Ostrava | right| 2:07:22 | right| +4:24 |
center|5 | Zdeněk Zuzánek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. +more | right| 2:46:31 | right| +22:34 | center|5 | Kristýna Šimůnková | USK Praha | right| 2:12:56 | right| +9:58 |
center|6 | Petr Hynek | KOB ZPV Prostějov | right| 2:46:49 | right| +22:52 | center|6 | Věra Utinková | OK Jiskra Nový Bor | right| 2:17:55 | right| +14:57 |
center|7 | Zdeněk Zikmund | Sportcentrum Jičín | right| 2:46:51 | right| +22:54 | center|7 | Radka Novotná | Slavia Liberec orienteering | right| 2:19:20 | right| +16:22 |
center|8 | Jiří Hlaváč | VSK Mendelu Brno | right| 2:47:46 | right| +23:49 | center|8 | Iva Knapová | OK Lokomotiva Pardubice | right| 2:21:05 | right| +18:07 |
center|9 | Pavel Košárek | VSK VŠB TU Ostrava | right| 2:51:36 | right| +27:39 | center|9 | Hana Lejsková | SK OK 24 Praha | right| 2:21:39 | right| +18:41 |
center|10 | Miloslav Maťátko | SK SKI-OB Šternberk | right| 2:52:50 | right| +28:53 | center|10 | Zuzana Henychová | SK OK 24 Praha | right| 2:33:55 | right| +30:57 |
Pořadí | H20 - junioři | Pořadí . colspan="4"|D20 - juniorky | |||||||
center | Libor Netopil | VTJ Bechyně | right| 2:01:18 | right | center | Kateřina Tichá | OK Jiskra Nový Bor | right| 1:38:19 | right |
center | Radim Ondráček | KOB ZPV Prostějov | right| 2:02:38 | right| +1:20 | center | Marie Slováková | OOB TJ Slovan Luhačovice | right| 1:40:49 | right| +2:30 |
center | Tomáš Vácha | OK Jiskra Nový Bor | right| 2:02:52 | right| +1:34 | center | Helena Novotná | OOS TJ Spartak Vrchlabí | right| 1:47:33 | right| +9:14 |
Pořadí | H18 - starší dorostenci | Pořadí | D18 - starší dorostenky | ||||||
center | Luboš Matějů | SK Praga | right| 1:59:38 | right | center | Eva Juřeníková | SKOB Ostrava | right| 1:35:26 | right |
center | Martin Janďourek | OK Jilemnice | right| 2:01:32 | right| +1:54 | center | Renata Havrdová | Sportcentrum Jičín | right| 1:38:37 | right| +3:11 |
center | David Hepner | OK Slavia Hradec Králové | right| 2:03:56 | right| +4:18 | center | Petra Borůvková | OK Jilemnice | right| 1:38:50 | right| +3:24 |
center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > |
Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na dlouhé trati.
Important
Mistrovství ČR na klasické trati
Datum závodu | 17. 9. +more 1994 | Místo konání | Vidnava • [url=https://mapy. cz/turisticka. q=50°21'08. 833N17°09'47. 506E]aréna[/url] | Pořadatel | VSK VŠB TU Ostrava | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ředitel závodu | Martin Hájek | Hlavní rozhodčí | Milan Binčík | Stavitelé tratí | Marek Janků, Pavel Košárek | |||
Název mapy | [url=http://mapy. orientacnisporty. cz/mapa/venusiny-misky-1994]Venušiny misky[/url] | Web závodu | Výsledky závodu |
Zkrácené výsledky | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | H21 - muži | Pořadí | D21 - ženy | ||||||
center | Rudolf Ropek | VSK Mendelu Brno | right| 1:28:21 | right | center | Kristýna Šimůnková | USK Praha | right| 1:09:47 | right |
center | Martin Sadílek | SKOB Zlín | right| 1:32:23 | right| +4:02 | center | Mária Honzová | Slezská univerzita Ostrava | right| 1:10:28 | right| +0:41 |
center | Petr Vavrys | OOB TJ Slovan Luhačovice | right| 1:34:17 | right| +5:56 | center | Hana Doleželová | Slezská univerzita Ostrava | right| 1:10:53 | right| +1:06 |
center|4 | Tomáš Kovářík | VSK VŠB TU Ostrava | right| 1:35:08 | right| +6:47 | center|4 | Ada Kuchařová | Centrum volného času Brno | right| 1:12:02 | right| +2:15 |
center|5 | Vít Pospíšil | USK Praha | right| 1:35:11 | right| +6:50 | center|5 | Olga Jirsová | OK Jiskra Nový Bor | right| 1:12:27 | right| +2:40 |
center|6 | Tomáš Podmolík | SKOB Zlín | right| 1:35:39 | right| +7:18 | center|6 | Eva Bártová | SOOB Spartak Rychnov n. Kn. +more | right| 1:17:23 | right| +7:36 |
center|7 | Václav Zakouřil | USK Praha | right| 1:37:18 | right| +8:57 | center|7 | Marcela Klapalová | SOOB Spartak Rychnov n. Kn. | right| 1:19:56 | right| +10:09 |
center|8 | Kamil Arnošt | USK Praha | right| 1:37:37 | right| +9:16 | center|8 | Věra Utinková | OK Jiskra Nový Bor | right| 1:20:51 | right| +11:04 |
center|9 | Petr Kozák | Dukla Liberec | right| 1:38:07 | right| +9:46 | center|9 | Markéta Novotná | Slavia Liberec orienteering | right| 1:21:19 | right| +11:32 |
center|10 | Libor Zřídkaveselý | Centrum volného času Brno | right| 1:38:14 | right| +9:53 | center|10 | Dagmar Musilová | SKOB Zlín | right| 1:21:53 | right| +12:06 |
Pořadí | H20 - junioři | Pořadí . colspan="4"|D20 - juniorky | |||||||
center | Radek Novotný | OK 99 Hradec Králové | right| 1:13:59 | right | center | Kateřina Tichá | OK Jiskra Nový Bor | right| 1:00:25 | right |
center | Eduard Štěrbák | Centrum volného času Brno | right| 1:18:48 | right| +4:49 | center | Iva Navrátilová | OK 99 Hradec Králové | right| 1:02:17 | right| +1:52 |
center | Jiří Paclík | OK Slavia Hradec Králové | right| 1:19:20 | right| +5:21 | center | Martina Horáčková | USK Praha | right| 1:03:10 | right| +2:45 |
Pořadí | H18 - starší dorostenci | Pořadí | D18 - starší dorostenky | ||||||
center | Luboš Matějů | SK Praga | right| 1:00:29 | right | center | Petra Borůvková | OK Jilemnice | right| 50:35 | right |
center | Aleš Jirásek | OK Lokomotiva Pardubice | right| 1:02:45 | right| +2:16 | center | Hana Ryglová | OK 99 Hradec Králové | right| 52:15 | right| +1:40 |
center | Michal Horáček | Slavia Liberec orienteering | right| 1:03:42 | right| +3:13 | center | Gabriela Orálková | KOS TJ Lokomotiva Krnov | right| 54:01 | right| +3:26 |
Pořadí | H16 - mladší dorostenci | Pořadí | D16 - mladší dorostenky | ||||||
center | Radovan Čech | Centrum volného času Brno | right| 52:06 | right | center | Zdenka Stará | TJ Baník Ostrava OKD | right| 41:06 | right |
center | Petr Církva | OK Slavia Hradec Králové | right| 52:51 | right| +0:45 | center | Regina Kičerková | TJ TŽ Třinec | right| 42:09 | right| +1:03 |
center | Zdeněk Procházka | Oddíl OB Kotlářka | right| 53:06 | right| +1:00 | center | Michaela Skoumalová | KOB Konice | right | right |
center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > |
Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na klasické trati.
Mistrovství ČR štafet
Datum závodu | 18. 9. +more 1994 | Místo konání | Vidnava • [url=https://mapy. cz/turisticka. q=50°21'08. 833N17°09'47. 506E]aréna[/url] | Pořadatel | VSK VŠB TU Ostrava | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ředitel závodu | Hlavní rozhodčí | Stavitelé tratí | ||||||
Název mapy | [url=http://mapy. orientacnisporty. cz/mapa/vidnava-1994]Vidnava[/url] | Web závodu | Výsledky závodu |
Zkrácené výsledky | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | H21 - muži | Pořadí | D21 - ženy | ||||||
center | SKOB Zlín Jan Šidla Martin Sadílek Tomáš Podmolík | right| 3:07:08 | right | center | OK Jiskra Nový Bor Kateřina Tichá Věra Utinková Olga Jirsová | right| 2:53:46 | right | ||
center | USK Praha Kamil Arnošt Petr Bořánek Václav Zakouřil | right| 3:07:40 | right| +0:32 | center | USK Praha Alena Wdówková Martina Horáčková Kristýna Šimůnková | right| 2:53:55 | right| +0:09 | ||
center | SK OK 24 Praha Luboš Semík Martin Tichovský Aleš Macháček | right| 3:09:59 | right| +2:51 | center | SOOB Spartak Rychnov n. Kn. +more Eva Bártová Marcela Klapalová Jana Kuncová | right| 3:03:36 | right| +9:50 | ||
center|4 | SKOB Zlín Per Andersson Pavel Žemlík Evžen Pekárek | right| 3:10:21 | right| +3:13 | center|4 | OOB TJ Slovan Luhačovice Dagmar Hubáčková Lenka Vavrysová Marie Slováková | right| 3:06:46 | right| +13:00 | ||
center|5 | VSK Mendelu Brno Jaroslav Rygl Jiří Hlaváč Rudolf Ropek | right| 3:10:55 | right| +3:47 | center|5 | Centrum volného času Brno Lenka Čechová Veronika Slámová Ada Kuchařová | right| 3:06:47 | right| +13:01 | ||
Pořadí | H18 - dorostenci | Pořadí | D18 - dorostenky | ||||||
center | SK Praga Michal Matějů Jakub Vodrážka Luboš Matějů | right| 2:25:17 | right | center | OK 99 Hradec Králové Lenka Pavlíková Zuzana Klapková Hana Ryglová | right| 2:14:56 | right | ||
center | Centrum volného času Brno Radovan Čech Ivo Habán Jakub Janota | right| 2:26:18 | right| +1:01 | center | OK Jilemnice Pavla Fialová Alena Tomečková Petra Borůvková | right| 2:16:53 | right| +1:57 | ||
center | OK Jilemnice Martin Oberreiter Ondřej Vodrážka Martin Janďourek | right| 2:30:58 | right| +5:41 | center | Oddíl OB Kotlářka Barbora Waldová Zuzana Stehnová Zuzana Macúchová | right| 2:18:54 | right| +3:58 | ||
center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > |
Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu štafet.
Mistrovství ČR v nočním OB
Datum závodu | 23. 9. +more 1994 | Místo konání | Luhačovice • [url=https://mapy. cz/turisticka. q=49°06'25. 979N17°45'42. 707E]aréna[/url] | Pořadatel | OOB TJ Slovan Luhačovice | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ředitel závodu | Hlavní rozhodčí | Stavitelé tratí | Libor Slezák | |||||
Název mapy | [url=http://mapy. orientacnisporty. cz/mapa/luhacovice-obora-1994]Luhačovice - Obora[/url] | Web závodu | Výsledky závodu |
Zkrácené výsledky | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | H21 - muži | Pořadí | D21 - ženy | ||||||
center | Petr Henych | SK OK 24 Praha | right| 1:07:56 | right | center | Dagmar Musilová | SKOB Zlín | right| 48:13 | right |
center | Martin Tichovský | SK OK 24 Praha | right| 1:08:26 | right| +0:30 | center | Hana Lejsková | SK OK 24 Praha | right| 55:31 | right| +7:18 |
center | Marek Prášil | OK Jihlava | right| 1:08:40 | right| +0:44 | center | Marie Slováková | OOB TJ Slovan Luhačovice | right| 55:42 | right| +7:29 |
center|4 | Luboš Semík | SK OK 24 Praha | right| 1:09:10 | right| +1:14 | center|4 | Ada Kuchařová | Centrum volného času Brno | right| 1:00:05 | right| +11:52 |
center|5 | Jan Šidla | SKOB Zlín | right| 1:12:20 | right| +4:24 | center|5 | Hana Šidlová | SKOB Zlín | right| 1:04:13 | right| +16:00 |
center|6 | Pavel Jursa | KOS TJ Lokomotiva Krnov | right| 1:12:32 | right| +4:36 | center|6 | Věra Utinková | OK Jiskra Nový Bor | right| 1:08:53 | right| +20:40 |
center|7 | Martin Štěpánek | Centrum volného času Brno | right| 1:14:31 | right| +6:35 | center|7 | Kateřina Dufková | KOS TJ Tesla Brno | right| 1:21:40 | right| +33:27 |
center|8 | Petr Utinek | OK Jiskra Nový Bor | right| 1:15:12 | right| +7:16 | center | right | right | ||
center|9 | Rudolf Nečas | SKOB Zlín | right| 1:15:55 | right| +7:59 | center | right | right | ||
center|10 | Pavel Košárek | VSK VŠB TU Ostrava | right| 1:17:25 | right| +9:29 | center | right | right | ||
Pořadí | H20 - junioři | Pořadí ! colspan="4"|D20 - juniorky | |||||||
center | Jan Boudný | OK Jihlava | right| 1:05:15 | right | center | Lenka Čechová | Centrum volného času Brno | right| 57:35 | right |
center | Libor Netopil | VTJ Bechyně | right| 1:10:03 | right| +4:48 | center | Lenka Rázková | VŠTJ Ekonom Praha | right| 1:00:45 | right| +3:10 |
center | Jan Hain | Sportcentrum Jičín | right| 1:10:08 | right| +4:53 | center | Erika Čepelková | OK Lokomotiva Pardubice | right| 1:02:37 | right| +5:02 |
Pořadí | H18 - starší dorostenci | Pořadí | D18 - starší dorostenky | ||||||
center | Luboš Matějů | SK Praga | right| 48:17 | right | center | Hana Ryglová | OK 99 Hradec Králové | right| 42:52 | right |
center | Vladimír Lučan | TJ Fryšták | right| 53:24 | right| +5:07 | center | Kateřina Mikšová | SK Praga | right| 46:20 | right| +3:28 |
center | Jiří Vondra | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | right| 55:16 | right| +6:59 | center | Alena Tomečková | OK Jilemnice | right| 46:47 | right| +3:55 |
Pořadí | H16 - mladší dorostenci | Pořadí | D16 - mladší dorostenky | ||||||
center | Jan Hovorka | OK Lokomotiva Pardubice | right| 46:25 | right | center | Barbora Waldová | Oddíl OB Kotlářka | right| 39:17 | right |
center | Petr Junek | OK Jilemnice | right| 53:24 | right| +6:59 | center | Lenka Klimplová | OK Lokomotiva Pardubice | right| 40:08 | right| +0:51 |
center | Karel Rozkošný | SKOB Zlín | right| 55:06 | right| +8:41 | center | Eva Juřeníková | SKOB Ostrava | right | right |
center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > |
Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v nočním orientačním běhu.
Mistrovství ČR na krátké trati
Datum závodu | 8. 10. +more 1994 | Místo konání | Benešov u Prahy • [url=https://mapy. cz/turisticka. q=49°45'49. 350N14°42'19. 184E]aréna[/url] | Pořadatel | SK OK 24 Praha | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ředitel závodu | Ivo Novák | Hlavní rozhodčí | Aleš Richtr | Stavitelé tratí | Luboš Semík | |||
Název mapy | [url=http://mapy. orientacnisporty. cz/mapa/belzebubek-1994]Belzebubek[/url] | Web závodu | Výsledky závodu |
Zkrácené výsledky | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | H21 - muži | Pořadí | D21 - ženy | ||||||
center | Petr Vavrys | OOB TJ Slovan Luhačovice | right| 21:48 | right | center | Radka Novotná | Slavia Liberec orienteering | right| 21:31 | right |
center | Petr Utinek | OK Jiskra Nový Bor | right| 22:47 | right| +0:59 | center | Olga Jirsová | OK Jiskra Nový Bor | right| 22:32 | right| +1:01 |
center | Rudolf Ropek | VSK Mendelu Brno | right| 23:02 | right| +1:14 | center | Dagmar Musilová | SKOB Zlín | right| 22:35 | right| +1:04 |
center|4 | Martin Sadílek | SKOB Zlín | right| 23:11 | right| +1:23 | center|4 | Hana Doleželová | Slezská univerzita Ostrava | right| 23:16 | right| +1:45 |
center|5 | Libor Zřídkaveselý | Centrum volného času Brno | right| 23:42 | right| +1:54 | center|5 | Markéta Novotná | USK Praha | right| 23:52 | right| +2:21 |
center|6 | Petr Bořánek | USK Praha | right| 24:01 | right| +2:13 | center|6 | Hana Lejsková | SK OK 24 Praha | right| 24:22 | right| +2:51 |
center|7 | Martin Tůma | Originální Vivalín Team Kadaň | right| 24:39 | right| +2:51 | center|7 | Magdalena Gajdová | USK Praha | right| 24:30 | right| +2:59 |
center|8 | Tomáš Kovářík | VSK VŠB TU Ostrava | right| 24:42 | right| +2:54 | center|8 | Ada Kuchařová | Centrum volného času Brno | right| 24:35 | right| +3:04 |
center|9 | Karel Haas | OK Lokomotiva Pardubice | right| 24:45 | right| +2:57 | center|9 | Pavla Sedlářová | VSK VŠB TU Ostrava | right| 24:52 | right| +3:21 |
center|10 | Jan Šidla | SKOB Zlín | right| 24:47 | right| +2:59 | center|10 | Kristýna Šimůnková | USK Praha | right| 25:23 | right| +3:52 |
Pořadí | H20 - junioři | Pořadí ! colspan="4"|D20 - juniorky | |||||||
center | Radek Novotný | OK 99 Hradec Králové | right| 22:42 | right | center | Kateřina Tichá | OK Jiskra Nový Bor | right| 22:01 | right |
center | Daniel Tomanek | VSK VŠB TU Ostrava | right| 22:46 | right| +0:04 | center | Iva Navrátilová | OK 99 Hradec Králové | right| 24:45 | right| +2:44 |
center | Jiří Paclík | OK Slavia Hradec Králové | right| 23:34 | right| +0:52 | center | Martina Lásková | OK Slavia Hradec Králové | right| 24:58 | right| +2:57 |
Pořadí | H18 - starší dorostenci | Pořadí | D18 - starší dorostenky | ||||||
center | Luboš Matějů | SK Praga | right| 19:00 | right | center | Kateřina Mikšová | SK Praga | right| 19:48 | right |
center | Ivo Habán | Centrum volného času Brno | right| 19:57 | right| +0:57 | center | Kateřina Pracná | Centrum volného času Brno | right| 21:49 | right| +2:01 |
center | Lukáš Přinda | Slavia Liberec orienteering | right| 20:18 | right| +1:18 | center | Věra Kvapilová | OOB TJ Turnov | right| 21:52 | right| +2:04 |
Pořadí | H16 - mladší dorostenci | Pořadí | D16 - mladší dorostenky | ||||||
center | Radek Ticháček | Sportcentrum Jičín | right| 17:06 | right | center | Eva Juřeníková | SKOB Ostrava | right| 19:02 | right |
center | Robert Heczko | SKOB BETA Třinec | right| 17:08 | right| +0:02 | center | Regina Kičerková | TJ TŽ Třinec | right| 19:17 | right| +0:15 |
center | Tomáš Holas | TJ Opava | right| 17:42 | right| +0:36 | center | Zdenka Stará | TJ Baník Ostrava OKD | right | right |
center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > | center colspan="10"| > |
Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na krátké trati.
Mistrovství ČR klubů a oblastních výběrů
Datum závodu | 9. 10. +more 1994 | Místo konání | Krňany • [url=https://mapy. cz/turisticka. q=49°50'27. 942N14°28'47. 466E]aréna[/url] | Pořadatel | SK Praga | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ředitel závodu | Hlavní rozhodčí | Stavitelé tratí | Richard Samohýl, Vladimír Attl | |||||
Název mapy | [url=http://mapy. orientacnisporty. cz/mapa/voskovka-1994]Voskovka[/url] | Web závodu | Výsledky závodu |
Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu klubů a oblastních výběrů.
Odkazy
Související články
Orientační běh * Mistrovství České republiky v orientačním běhu
Externí odkazy
[url=http://www. orientacnibeh. +morecz/]Český svaz orientačních sportů (ČSOS) - sekce OB[/url] * [url=http://oris. orientacnisporty. cz/]Informační systém Českého svazu orientačního běhu (závody, výsledky, registrace atd. )[/url].
Kategorie:Mistrovství České republiky v orientačním běhu Kategorie:Orientační běh v roce 1994 Kategorie:Sport v Česku v roce 1994