Samuel Kozlovský

8
4
2

Samuel Kozlovský (* 19. listopadu 1999, Bratislava) je slovenský fotbalový obránce a bývalý mládežnický reprezentant, od července 2021 hráč slovenského mužstva AS Trenčín. Nastupuje na postu levého obránce, ale může hrát i na pravém kraji obrany. Je bývalým mládežnickým reprezentantem, hrál za výběry do 17, 18, 19 a 20 let.

Svoji fotbalovou kariéru začal v týmu MŠK Iskra Petržalka, odkud v průběhu mládeže zamířil do Slovanu Bratislava.

ŠK Slovan Bratislava

V roce 2017 se propracoval do mužské kategorie "belasých", ale nastupoval pouze za třetiligovou juniorku. V červnu 2018 se zapojil společně s dalšími hráči z žákovské akademie Slovanu, konkrétně s Martinem Trnovským, Davidem Hrnčárem a Davidem Strelcem, do přípravy A-týmu "belasých" na ročník 2018/19, šanci v lize za "áčka" však tehdy nedostal. +more V létě 2019 se z hostování v Petržalce vrátil do Slovanu Bratislava. V sezoně 2019/20 za "belasé" nenastoupil k žádnému ligovému utkání. Odehrál však dvě střetnutí v domácím poháru, který se Slovanem na jaře 2020 vyhrál.

FC Petržalka (hostování)

V průběhu podzimní části ročníku 2018/19 odešel kvůli většímu hernímu vytížení na hostování do bratislavského mužstva FC Petržalka, tehdejšího nováčka druhé slovenské ligy. +more Ligový debut v dresu tohoto klubu odehrál v 8. kole 9. září 2018 proti Tatranu Liptovský Mikuláš (výhra 2:0), nastoupil na celý zápas. Svůj první a zároveň jediný ligový gól během tohoto angažmá vstřelil v následujícím kole, když v souboji s Partizánem Bardejov srovnával v 61. minutě na půdě soupeře na konečných 1:1.

FC Petržalka (druhé hostování)

Před jarem 2020 se vrátil na hostování do Petržalky. Obnovenou ligovou premiéru si zde odbyl 8. +more 3. 2020 v souboji s rezervou klubu MŠK Žilina (prohra 0:1), odehrál celých devadesát minut. Poprvé během tohoto druhého působení skóroval v následující sezoně 2020/21 proti týmu MŠK Púchov (výhra 3:2), když ve 13. minutě otevřel skóre zápasu. Další branky v ročníku dal ve 12. a 13. kole v soubojích se Slavojem Trebišov (výhra 4:2) a juniorkou Slovanu Bratislava (výhra 2:0).

AS Trenčín

Před sezonou 2021/22 odešel na přestup do celku AS Trenčín, kde se dohodl na kontraktu platném na dva roky.

.

[url=https://www. astrencin. +moresk/hrac. asp. id=Samuel-Kozlovsky-1421&sezona=2022&kategorie=MUZ]Profil hráče[/url] na astrencin. sk * [url=https://www. skslovan. com/hraci/A-Samuel_Kozlovsky]Profil hráče[/url] na skslovan. com * [url=http://www. fortunaliga. sk/hrac/1507-samuel-kozlovsky]Profil hráče[/url] na fortunaliga. sk * [url=https://int. soccerway. com/players/samuel-kozlovsky/440870/]Profil hráče[/url] na soccerway. com * [url=https://www. transfermarkt. co. uk/samuel-kozlovsky/profil/spieler/429713]Profil hráče[/url] na transfermarkt. co. uk.

Kategorie:Slovenští fotbalisté Kategorie:Fotbaloví obránci Kategorie:Fotbalisté MŠK Iskra Petržalka Kategorie:Fotbalisté Slovanu Bratislava Kategorie:Fotbalisté FK AS Trenčín Kategorie:Narození v Bratislavě Kategorie:Narození 1999 Kategorie:Žijící lidé Kategorie:Muži Kategorie:Narození 19. +more listopadu.