Čedok Open 1989

8
4
2

Čedok Open 1989 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu Nabisco Grand Prix, který se hrál na otevřených antukových dvorcích štvanického areálu. Konal se mezi 7. až 13. srpnem 1989 v československé metropoli Praze jako třetí ročník turnaje.

Turnaj disponoval rozpočtem 140 000 dolarů. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal třicátý čtvrtý hráč světa Jordi Arrese ze Španělska. +more Singlový titul získal Urugayec Marcelo Filippini, který tak vybojoval druhou kariérní trofej ve dvouhře z celkového počtu pěti turnajových vítězství. Deblovou soutěž vyhrála španělsko-rakouská dvojice Jordi Arrese a Horst Skoff.