Škoda Czech Open 1993

8
4
2

Škoda Czech Open 1993 byl tenisový turnaj pořádaný jako součást mužského okruhu ATP Tour, který se hrál na otevřených antukových dvorcích štvanického areálu. Konal se mezi 2. až 8. srpnem 1993 v české metropoli Praze jako sedmý ročníkturnaje.

Turnaj disponoval rozpočtem 365 000 dolarů a byl součástí kategorie World Series. Nejvýše nasazeným hráčem ve dvouhře se stal pátý hráč světa Sergi Bruguera ze Španělska, který splnil roli favorita a po finálové výhře za 1:59 hodin nad třetím nasazeným Česnokovem získal titul. +more Vybojoval tak první ze dvou pražských trofejí a desátou kariérní ve dvouhře z celkového počtu čtrnácti vítězství. Deblovou soutěž vyhrála druhá nasazená nizozemsko-belgická dvojice Hendrik Jan Davids a Libor Pimek.