Acropolis rallye 2003

8
4
2

Acropolis rallye 2003 byla šestou soutěží Mistrovství světa v rallye 2003. Zvítězil zde Markko Märtin s vozem Ford Focus RS WRC. Soutěž měla 22 rychlostních zkoušek o délce 399,49 km. Na startu bylo 78 posádek a do cíle jich dojelo 37.

Průběh soutěže

Märtin se dostal do vedení už na druhé rychlostní zkoušce, udržel jej až do cíle a vybojoval tak své první vítězství. O druhé místo bojovali celou dobu Carlos Sainz s vozem Citroën Xsara WRC a Petter Solberg s vozem Subaru Impreza WRC. +more Nakonec Sainz těsně Solberga porazil. Na devátém místě soutěž dokončil Didier Auriol s vozem Škoda Octavia WRC. Na soutěži startoval i Roman Kresta s vozem Peugeot 206 WRC a vyhrál osmý test, který byl později zrušen.