Gérome Pouvreau

8
4
2

Gérome Pouvreau (* 1983 Francie) je bývalý francouzský reprezentant ve sportovním lezení, mistr světa v lezení na obtížnost, vicemistr Francie v lezení na obtížnost a boulderingu. V celkovém hodnocení světového poháru získal dohromady tři medaile v obou disciplínách a jednu v kombinaci.

Na mistrovství světa juniorů získal dvě medaile a zvítězil v celkovém hodnocení Evropského poháru juniorů v lezení na obtížnost.

jednotlivě

Kategorie:Francouzští sportovní lezci Kategorie:Francouzští bouldristé Kategorie:Mistři světa ve sportovním lezení Kategorie:Vítězové Evropského poháru juniorů ve sportovním lezení Kategorie:Narození 1983 Kategorie:Narození ve Francii Kategorie:Žijící lidé Kategorie:Muži