Kyperská rallye 2003

8
4
2

Kyperská rallye 2003 byla sedmou soutěží Mistrovství světa v rallye 2003. Vyhrál zde Petter Solberg s vozem Subaru Impreza WRC. Soutěž měla 18 rychlostních zkoušek o délce 340,6 km. Do cíle dorazilo 17 posádek z 51 přihlášených.

Průběh soutěže

Soutěž byla poznamenána velkým odstoupením továrních posádek. Jediný tým Citroën Sport měl v cíli klasifikované všechny tři vozy, ostatní týmy vždy jen po jednom jezdci. +more Škoda Motorsport zde naposledy startoval s vozy Škoda Octavia WRC. Na prvním testu zajel s tímto vozem třetí čas Didier Auriol.

# Petter Solberg, Phil Mills - Subaru Impreza WRC # Harri Rovanperä, Risto Pietilainen - Peugeot 206 WRC # Sebastien Loeb, Daniel Elena - Citroën Xsara WRC # Colin McRae, Derek Ringer - Citroen Xsara WRC # Carlos Sainz, Marc Marti - Citroen Xsara WRC # Mikko Hirvonen, Jarmo Lehtinen - Ford Focus RS WRC # Armin Schwarz, Manfred Hiemer - Hyundai Accent WRC # Alistair Ginley, Rory Kennedy - Ford Focus RS WRC # Toshihiro Arai, Toni Sircombe - Subaru Impreza WRX # Martin Rowe, Trevor Agnew - Subaru Impreza WRX STi