San Diego Gulls

8
4
2

San Diego Gulls je profesionální americký klub ledního hokeje, který sídlí v kalifornském městě San Diego. Do AHL vstoupil v ročníku 2015/16 a hraje v Pacifické divizi v rámci Západní konference. Své domácí zápasy odehrává v hale Pechanga Arena s kapacitou 12 920 diváků. Klubové barvy jsou černá, oranžová, modrá a bílá.

Své domácí zápasy hrají „Rackové“ v tamní aréně Pechanga Arena. Klub nahradil v soutěži od ročníku 2015/16 Norfolk Admirals, stěhování zapříčinil vznik pacifické divize AHL. +more Celek je farmou týmu NHL Anaheim Ducks.

Premiérové utkání sehrál tým v domácím prostředí 10. října 2015 proti Grand Rapids Griffins před 12 920 diváky a vyhrál 4:2.

Název San Diego Gulls v minulosti používaly již tři kluby - první ve WHL (1966-74), druhý v IHL (1990-1995) a třetí v ECHL (1995-2006).

...

Exil v sezoně 2020/21

Kvůli pandemii koronaviru odehraje celek sezonu 2020/21 v kalifornském Irvine.

Umístění v jednotlivých sezonách

Stručný přehled

Zdroj:

* 2015- : American Hockey League (Pacifická divize)

Jednotlivé ročníky

Zdroj: <

Legenda: Z - zápasy, V - výhry, P - porážky, PP - porážky v prodloužení či na samostatné nájezdy, VG - vstřelené góly, OG - obdržené góly, B - body

Kanada + USA USA / Kanada (2015 - )
-SezónyLigaÚroveňZVPPPVGOGBPozice
2015/16AHL (Pacifická divize)2683962320820084center| 2. +more
2016/17AHL (Pacifická divize)2684352022117891center| 2.
2017/18AHL (Pacifická divize)2683642820219776center| 5.
2018/19AHL (Pacifická divize)2683682423922180center| 3.
2019/20AHL (Pacifická divize)2573081918516468center| 3.
.

Play off

Sezona1. kolo2. +more koloFinále konferenceFinále Calder Cupu
2015/16postup, 3-1, Texasporážka, 1-4, Ontario-
2016/17postup, 3-2, Ontarioporážka, 1-4, San Jose--
2017/18mužstvo se nekvalifikovalomužstvo se nekvalifikovalomužstvo se nekvalifikovalomužstvo se nekvalifikovalo
2018/19postup, 3-1, San Josepostup, 4-2, Bakersfieldporážka, 2-4, Chicago-
2019/20sezona nedohrána kvůli pandemii koronavirusezona nedohrána kvůli pandemii koronavirusezona nedohrána kvůli pandemii koronavirusezona nedohrána kvůli pandemii koronaviru
.

Klubové rekordy

Za sezonu

:Góly: 32, Sam Carrick (2018/19) :Asistence: 45, Brandon Montour (2015/16) :Body: 61, Sam Carrick (2018/19) :Trestné minuty: 210, Stu Bickel (2015/16) :Čistá konta: 3, Reto Berra (2017/18) :Vychytaná vítězství: 24, Kevin Boyle (2018/19) :Odehrané zápasy: 68, Brandon Montour (2015/16)

Celkové

:Góly: 71, Sam Carrick :Asistence: 93, Corey Tropp :Body: 157, Corey Tropp :Trestné minuty: 405, Stu Bickel :Čistá konta: 3, Reto Berra :Vychytaná vítězství: 62, Kevin Boyle :Odehrané zápasy: 216, Jaycob Megna

Kategorie:Americké kluby ledního hokeje Kategorie:Kluby ledního hokeje založené v roce 2015 Kategorie:Týmy AHL Kategorie:Sportovní kluby v Kalifornii Kategorie:Sport v San Diegu