8
4
2

San Jose Barracuda je profesionální americký klub ledního hokeje, který sídlí v kalifornském městě San José. Do AHL vstoupil v ročníku 2015/16 a hraje v Pacifické divizi v rámci Západní konference. Klubové barvy jsou pacifická modř, oranžová, černá, bílá a šedá.

Své domácí zápasy hrají "Barakudy" v tamní aréně SAP Center. Klub nahradil v soutěži od ročníku 2015/16 Worcester Sharks, stěhování zapříčinil vznik pacifické divize AHL. +more Celek bude hraje utkání ve stejné aréně jako jeho nadřazený celek NHL San Jose Sharks. Je tak jedním ze dvou klubů v lize, které hrají na stejném stadionu jako nadřazený klub z NHL - tím druhým je Manitoba Moose, která se do soutěže zapojila rovněž v sezoně 2015/16.

Premiérové utkání sehrál tým v domácím prostředí 9. října 2015 proti Rockford IceHogs před 6977 diváky a prohrál 2:4.

Klub je majetkem společnosti San Jose Sports & Entertainment Enterprises.

V roce 2022 se klub přestěhuje do nové haly pro 4200 diváků.

...

Úspěchy klubu

Vítěz divize - 1x (2016/17)

Umístění v jednotlivých sezonách

Stručný přehled

Zdroj:

* 2015- : American Hockey League (Pacifická divize)

Jednotlivé ročníky

Zdroj:

Legenda: Z - zápasy, V - výhry, P - porážky, PP - porážky v prodloužení či na samostatné nájezdy, VG - vstřelené góly, OG - obdržené góly, B - body

Kanada + USA USA / Kanada (2015 - )
-SezónyLigaÚroveňZVPPPVGOGBPozice
2015/16AHL (Pacifická divize)26831112619819373center| 4. +more
2016/17AHL (Pacifická divize)2684391623217695center| 1.
2017/18AHL (Pacifická divize)2683482618619876center| 4.
2018/19AHL (Pacifická divize)2763972222719785center| 3.
2019/20AHL (Pacifická divize)2552172717919249center| 7.
2020/21AHL (Pacifická divize)23615615105127364.
2021/22AHL (Pacifická divize)26820642202291469.
2022/23AHL (Pacifická divize)27231734205249698.

2018/19porážka, 1-3, San Diego-
2019/20sezona nedohrána kvůli pandemii koronavirusezona nedohrána kvůli pandemii koronavirusezona nedohrána kvůli pandemii koronavirusezona nedohrána kvůli pandemii koronaviru
2020/21postup, 2-1, Tucsonpostup, 5-1, Coloradoporážka, 0-2, Henderson
-2021/22mužstvo se nekvalifikovalomužstvo se nekvalifikovalomužstvo se nekvalifikovalo
2022/23mužstvo se nekvalifikovalomužstvo se nekvalifikovalomužstvo se nekvalifikovalomužstvo se nekvalifikovalo
.

Klubové rekordy

Za sezonu

:Góly: 25, Barclay Goodrow (2016/17) :Asistence: 42, Tim Heed (2016/17) :Body: 58, Daniel O'Regan (2016/17) :Trestné minuty: 130, Emerson Clark (2017/18) :Čistá konta: 10, Troy Grosenick (2016/17) :Vychytaná vítězství: 30, Troy Grosenick (2016/17)

Celkové

:Góly: 62, John McCarthy :Asistence: 76, John McCarthy :Body: 138, John McCarthy :Trestné minuty: 255, Jacob Middleton :Čistá konta: 10, Troy Grosenick :Vychytaná vítězství: 47, Troy Grosenick :Odehrané zápasy: 275, John McCarthy

Kategorie:Americké kluby ledního hokeje Kategorie:Kluby ledního hokeje založené v roce 2015 Kategorie:Kluby AHL Kategorie:Sportovní kluby v Kalifornii Kategorie:Sport v San José (Kalifornie)