Stockton Heat

8
4
2

Stockton Heat byl profesionální americký klub ledního hokeje, který sídlil v kalifornském městě Stockton. Do AHL vstoupil v ročníku 2015/16 a až do sezony 2021/22 hrál v Pacifické divizi v rámci Západní konference. Své domácí zápasy odehrával v hale Stockton Arena s kapacitou 9 737 diváků. Klubové barvy byly černá, červená, žlutá a bílá.

Klub nahradil v soutěži od ročníku 2015/16 Adirondack Flames, stěhování zapříčinil vznik pacifické divize AHL. Celek byl farmou týmu NHL Calgary Flames. +more V aréně nahradil mužstvo ECHL Stockton Thunder, které se přestěhovalo opačným směrem a pokračovalo jako Adirondack Thunder. S tímto celkem Heat i Calgary spolupracovali do konce sezony 2016/17. Klub byl majetkem společnosti Calgary Sports and Entertainment.

Premiérové utkání sehrál tým v domácím prostředí 10. října 2015 proti Rockford IceHogs před 6543 diváky a vyhrál 7:0. +more Kvůli pandemii koronaviru odehrával celek sezonu 2020/21 na kanadském stadionu Scotiabank Saddledome v Calgary jako součást Kanadské divize. Na následující ročník se klub vrátil do Stocktonu, kde odehrál svou nejlepší sezonu a dostal se do finále konference. Následující sezonu se ale tým natrvalo přesunul do Calgary jako Calgary Wranglers.

Umístění v jednotlivých sezonách

Stručný přehled

Zdroj:

* 2015-2020: American Hockey League (Pacifická divize) * 2020-2021: American Hockey League (Kanadská divize) * 2021-2022: American Hockey League (Pacifická divize) Jednotlivé ročníky

Zdroj:

Legenda: Z - zápasy, V - výhry, P - porážky, PP - porážky v prodloužení či na samostatné nájezdy, VG - vstřelené góly, OG - obdržené góly, B - body

Kanada + USA USA / Kanada (2015-2022)
-SezónyLigaÚroveňZVPPPVGOGBPozice
2015/16AHL (Pacifická divize)2683243219422468center| 6. +more
2016/17AHL (Pacifická divize)2683492521219277center| 4.
2017/18AHL (Pacifická divize)2683462821120474center| 6.
2018/19AHL (Pacifická divize)2683163123525268center| 6.
2019/20AHL (Pacifická divize)2553081719417068center| 4.
2020/21AHL (Kanadská divize)23011217799524center| 5.
2021/22AHL (Pacifická divize)2684571624218597center| 1.
.

Play off

Sezona1. kolo2. +more koloFinále konferenceFinále Calder Cupu
2015/16mužstvo se nekvalifikovalomužstvo se nekvalifikovalomužstvo se nekvalifikovalomužstvo se nekvalifikovalo
2016/17porážka, 2-3, San Jose---
2019/20sezona nedohrána kvůli pandemii koronavirusezona nedohrána kvůli pandemii koronavirusezona nedohrána kvůli pandemii koronavirusezona nedohrána kvůli pandemii koronaviru
2020/21play off neproběhloplay off neproběhloplay off neproběhloplay off neproběhlo
2021/22výhra, 3-0, Bakersfieldvýhra, 3-1, Coloradoprohra, 2-4 Chicago Wolves-
.

Klubové rekordy

Za sezonu

:Góly: 31, Matthew Phillips (2021/22) :Asistence: 40, Linden Vey (2016/17) :Body: 68, Matthew Phillips (2021/22) :Trestné minuty: 136, Brandon Bollig (2016/17) :Čistá konta: 5, David Rittich (2016/17) :Vychytaná vítězství: 33, Dustin Wolf (2021/22)

Celkové

:Góly: 67, Matthew Phillips :Asistence: 102, Glenn Gawdin :Body: 161, Matthew Phillips :Trestné minuty: 365, Ryan Lomberg :Čistá konta: 8, Jon Gillies :Vychytaná vítězství: 67, Jon Gillies :Odehrané zápasy: 219, Ryan Lomberg

Kategorie:Zaniklé americké kluby ledního hokeje Kategorie:Zaniklé kluby AHL Kategorie:Kluby ledního hokeje založené v roce 2015 Kategorie:Kluby ledního hokeje zaniklé v roce 2022 Kategorie:Sportovní kluby v Kalifornii